PESHQIR ROSALINDA

Zbritje

6.0012.00

Availability: In Stock

PESHQIR ROSALINDA 50X90 CM dhe 70X140 CM

Clear
SKU: N/A Kategoritë: , ,

Përshkrimi

PESHQIR ROSALINDA 50X90 CM dhe 70X140 CM

Informacione shtesë

Dimesionet

50X90CM, 70X140CM

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistrua që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.