PESHQIR ROSALINDA

Zbritje

4.0010.00

Availability: In Stock

PESHQIR ROSALINDA 50X90 CM dhe 70X140 CM

Clear

Përshkrimi

PESHQIR ROSALINDA 50X90 CM dhe 70X140 CM

Informacione shtesë

Dimesionet

50X90CM, 70X140CM

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.