QILIM DEKORATIV ME FIJE FLORAL

Zbritje

11.0019.00

Availability: In Stock

Qilimi i stilin bohem është mënyra më e mirë për të sjell në pah elementet e vjetra në një formë moderne.
I qepur në materialin jetëgjatë 100% Polyester, kombinohet lehtësisht për dhomën tuaj të ditës, afër krevatit të gjumit apo në ambientet e zyrës për një pamje alterneative. Laramanija e ngjyrave në format simetrike të punuarara me delikates mbeten kryefjala e këtij produkti kaq special.
Dimensioniet:80x150CM dhe 120x180CM

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

DJ 02 Tepih tepiha tepija staza qilim qilima

INFORMACION SHTESË

DIMENSIONI

80x150CM, 120x180CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.