QILIM DEKORATIV ME FIJE VINTAGE

Availability: Out stock

Qilimi i stilin bohem është mënyra më e mirë për të sjell në pah elementet e vjetra në një formë moderne.
I qepur në materialin jetëgjatë 100% Polyester, kombinohet lehtësisht për dhomën tuaj të ditës, afër krevatit të gjumit apo në ambientet e zyrës për një pamje alterneative. Laramanija e ngjyrave në format simetrike të punuarara me delikates mbeten kryefjala e këtij produkti kaq special.
Dimensioniet: 80x150CM, 120x180CM dhe 160x230CM

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: N/A Kategoritë: ,

Përshkrimi

QILIM DEKORATIV ME FIJE VINTAGE

Dimensioniet: 80x150CM, 120x180CM dhe 160x230CM

 

Informacione shtesë

DIMENSIONI

80x150CM, 120x180CM, 160x230CM

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.