QILIM DEKORATIV VINTAGE

Zbritje

11.0049.00

Availability: In Stock

Qilimi i stilin bohem është mënyra më e mirë për të sjell në pah elementet e vjetra në një formë moderne.
I qepur në materialin jetëgjatë 100% Polyester, kombinohet lehtësisht për dhomën tuaj të ditës, afër krevatit të gjumit apo në ambientet e zyrës për një pamje alterneative. Laramanija e ngjyrave në format simetrike të punuarara me delikates mbeten kryefjala e këtij produkti kaq special.
Dimensionet: 80x150CM, 120x180CM, 160x230CM dhe 200x300CM

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

DJ 72 Tepih tepiha tepija staza qilim qilima
CL QILIM DEKORATIV ME FIJE VINTAGE D.J72 80×150
CL QILIM DEKORATIV ME FIJE VINTAGE DJ.72 120×180
CL QILIM DEKORATIV ME FIJE VINTAGE DJ72 160×230
CL QILIM DEKORATIV ME FIJE VINTAGE DJ72 200×300

INFORMACION SHTESË

DIMENSIONI

80x150CM, 120x180CM, 160x230CM, 200x300CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.