QILIMA DEKORATIV ME FIJE VINTAGE

Zbritje

11.0049.00

Availability: Out stock

Qilimi i stilin bohem është mënyra më e mirë për të sjell në pah elementet e vjetra në një formë moderne.
I qepur në materialin jetëgjatë 100% Polyester, kombinohet lehtësisht për dhomën tuaj të ditës, afër krevatit të gjumit apo në ambientet e zyrës për një pamje alterneative. Laramanija e ngjyrave në format simetrike të punuarara me delikates mbeten kryefjala e këtij produkti kaq special.
Dimensioniet: 80x150CM, 120x180CM, 160x230CM dhe 200x300CM

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

DJ 94 Tepih tepiha tepija staza qilim qilima
CL QILIM DEKORATIV ME FIJE VINTAGE DJ94 200×300
CL QILIM DEKORATIV ME FIJE VINTAGE D.J94 80×150
CL QILIM DEKORATIV ME FIJE VINTAGE DJ.94 120×180
CL QILIM DEKORATIV ME FIJE VINTAGE DJ94 160×230

INFORMACION SHTESË

DIMENSIONET

80x150CM, 120x180CM, 160x230CM, 200x300CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.