QILIM DEKORATIV MODERN

Zbritje

14.0069.00

Availability: In Stock

Qilimi i stilin bohem është mënyra më e mirë për të sjell në pah elementet e vjetra në një formë moderne.
I qepur në materialin jetëgjatë 100% Polyester, kombinohet lehtësisht për dhomën tuaj të ditës, afër krevatit të gjumit apo në ambientet e zyrës për një pamje alterneative. Laramanija e ngjyrave në format simetrike të punuarara me delikates mbeten kryefjala e këtij produkti kaq special.
Dimensioniet: 80×150, 120x180cm, 160x230cm dhe 200x300cm

Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Përshkrimi

DJ 36 Tepih tepiha tepija staza qilim qilima

INFORMACION SHTESË

Dimensionet

80x150CM, 120x180CM, 160x230CM, 200x300CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.