QILIMA FLUFFY MINK

Zbritje

14.0022.00

Availability: Out stock

Qilimi i stilin bohem është mënyra më e mirë për të sjell në pah elementet e vjetra në një formë moderne.
I qepur në materialin jetëgjatë 100% Polyester, kombinohet lehtësisht për dhomën tuaj të ditës, afër krevatit të gjumit apo në ambientet e zyrës për një pamje alterneative. Laramanija e ngjyrave në format simetrike të punuarara me delikates mbeten kryefjala e këtij produkti kaq special.
Dimensionet: 80x150CM dhe 120x180CM

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

Tepih tepiha tepija staza qilim qilima
CL QILIM FLUFFY MINK 80×150
CL QILIM FLUFFY MINK 120×180

INFORMACION SHTESË

DIMESIONI

80x150CM, 120x180CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.