QILIM PËR FËMIJË PRINCES

Zbritje

14.0029.00

Availability: In Stock

QILIM PËR FËMIJË PRINCES 80x150cm dhe 120x180cm

Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Përshkrimi

Tepih tepiha tepija staza qilim qilima

INFORMACION SHTESË

DIMENSIONET N/A
DIMENSIONI

80x150CM, 120x180CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.