RAINBOW AIR M 3 IN 1

Zbritje

49.00 34.00

Availability: In Stock

Comodita Home prezanton Rainbow Air M 3 IN 1
Zhdukni thatësinë në ambientet e shtëpisë tuaj me ndihmën e paisjes multifunksionale Rainbow Air M 3 IN 1.
Me rezervuar me kapacitet 4 litra ujë, ju freskoni çdo dhomë.
Shpërndarës i aromave tuaja të preferuara dhe dritë nate LED në 7 ngjyra.
E përshtatshme për dhomë me sipërfaqe 40 metra katror.
Fiket automatikisht kur hargjohet sasia e ujit.
Drita shëndrrohet në ngjyrë të kuqe kur hargjohet sasia e ujit.Rainbow air M/ Ultrasonic Air Humidifier
Kliko manualin e përdorimit

16 in stock

SKU: 5310233006539 Categories: , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.