SET BODYMANTILLASH FAMILJARË BELINDA

Zbritje

124.00 89.00

Availability: In Stock

Seti Bodymantillash familjarë Belinda është i qepur në materialin 100% pambuk. Secila nga pjesët e këtij seti ka detaje komplekse të qëndisura në precizitet të lartë.

Ky set është i dizajnuar për dy persona dhe ka 8 elemnete:

  • 2 x Bodymantel
  • 2 x Peshqir të mëdhenjë
  • 2 x Peshqir të vegjël
  • 2 x Palë papuqe

5 in stock

SKU: 3902049440861 Categories: ,

Përshkrimi

SET BODYMANTILLASH FAMILJARË BELINDA 8PCS

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.