SET ÇARÇAFASH BOHEM RIVA COFFEE DOUBLE

Zbritje

64.00 49.00

Availability: Out stock

Me përmbajtje pambuku, shtoni freskinë shtratit tuaj. Dizajne të inspiruara nga natyra në stinën e pranveres, zgjedhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Butësia e pambukut dhe dizajni joshës e bën dhomën tuaj të gjumit magjike. Përjetoni qetësinë dhe rehatinë që ju duhet për të bërë gjumin më cilësor. Të përbëra nga materiali 100% Pambuk, ky set çarçafësh ju mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe Bakterieve.

Mik i lëkurës tuaj
Vetëajrosës
Të përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
100% pambuk
Antialergjik

Seti për 2 persona përmban:
1 x këllëf jorgani 200x200cm
1 x çarçaf i dyshekut 240x260cm
2 x këllëf jastëku 50x70cm

postav, Çarçaf dysh, qarqaf, qaraqf njesh carcaf per 2 persona, carcaf per 1 person, qarqafa, qarqaf

Out of stock

SKU: 8680108047101 Categories: , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.