SET ÇARÇAFËSH CHAMBORD

Zbritje

45.0059.00

Availability: In Stock

Me përmbajtje pambuk-sateni, shtoni freskinë shtratit tuaj. Dizajne të inspiruara nga natyra në stinën e pranveres, zgjedhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Butësia e pambukut dhe dizajni joshës e bën dhomën tuaj të gjumit magjike. Përjetoni qetësinë dhe rehatinë që ju duhet për të bërë gjumin më cilësor. Ky set çarçafësh ju mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe Bakterieve.
SET ÇARÇAFASH CHAMBORD SINGLE SATEN
• Këllëf Jorgani:160x200CM
• Çarçaf: 160X240CM
• Këllëf Jastëku: 50x70x1copë
SET ÇARÇAFASH CHAMBORD DOUBLE SATEN
• Këllëf Jorgani: 200x200CM
• Çarçaf: 240x260CM
• Këllëf Jastëku: 50x70x2copë

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Përshkrimi

postav, Çarçaf dysh, qarqaf, qaraqf njesh carcaf per 2 persona, carcaf per 1 person, qarqafa, qarqaf

INFORMACION SHTESË

OPSIONET

SINGLE, DOUBLE

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.