SET ÇARÇAFËSH ROYAL SATEN GARBO

Zbritje

199.00 99.00

Availability: In Stock

Me përmbajtje pambuk-sateni, shtoni freskinë shtratit tuaj. Dizajne të inspiruara nga natyra në stinën e pranveres, zgjedhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Butësia e pambukut dhe dizajni joshës e bën dhomën tuaj të gjumit magjike. Përjetoni qetësinë dhe rehatinë që ju duhet për të bërë gjumin më cilësor. Ky set çarçafësh ju mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe Bakterieve.
SET ÇARÇAFASH GARBO DOUBLE SATEN
• Këllëf Jorgani: 200x200CM
• Çarçaf: 240x260CM
• Këllëf Jastëku: 50x70x2copë

8 in stock

SKU: 3907489270436 Categories: , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.