SET ÇARÇAFËSH ROYAL SATEN MONTE

Zbritje

169.00 79.00

Availability: In Stock

Me përmbajtje pambuk-sateni, shtoni freskinë shtratit tuaj. Dizajne të inspiruara nga natyra në stinën e pranveres, zgjedhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Butësia e pambukut dhe dizajni joshës e bën dhomën tuaj të gjumit magjike. Përjetoni qetësinë dhe rehatinë që ju duhet për të bërë gjumin më cilësor. Ky set çarçafësh ju mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe Bakterieve.
SET ÇARÇAFASH MONTE DOUBLE SATEN
Këllëf Jorgani: 200x200CM
Çarçaf: 240x260CM
Këllëf Jastëku: 50x70x2copë

9 in stock

SKU: 3907489270443 Categories: , ,

Përshkrimi

postav, Çarçaf dysh, qarqaf, qaraqf njesh carcaf per 2 persona, carcaf per 1 person, qarqafa, qarqaf

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.