SET ÇARÇAFËSH MARTINO SATEN

Zbritje

49.0069.00

Availability: Out stock

Me përmbajtje pambuku, shtoni freskinë shtratit tuaj. Dizajne të inspiruara nga natyra në stinën e pranveres, zgjedhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Butësia e pambukut dhe dizajni joshës e bën dhomën tuaj të gjumit magjike. Përjetoni qetësinë dhe rehatinë që ju duhet për të bërë gjumin më cilësor. Të përbëra nga materiali 100% Pambuk, ky set çarçafësh ju mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe Bakterieve.

 • Mik i lëkurës tuaj
 • Vetëajrosës
 • Të përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
 • 100% pambuk
 • Antialergjik

SET ÇARÇAFËSH MARTINO SINGLE SATEN

 • Këllëf Jorgani:160x200CM
 • Çarçaf: 160X240CM
 • Këllëf Jastëku: 50x70x1copë
 • Këllëf Jastëku Dekorativ: 50x70x1copë

SET ÇARÇAFËSH MARTINO DOUBLE SATEN

 • Këllëf Jorgani: 200x200CM
 • Çarçaf: 240x260CM
 • Këllëf Jastëku: 50x70x2copë
 • Këllëf Jastëku Dekorativ: 50x70x2copë

postav, Çarçaf dysh, qarqaf, qaraqf njesh carcaf per 2 persona, carcaf per 1 person, qarqafa, qarqaf

Clear
SKU: N/A Categories: ,

INFORMACION SHTESË

OPSIONET

SINGLE Duvet: 160x200CM, Sheet: 160x240CM, P.case: 50x70CM 1 pcs, DOUBLE Duvet: 200x200CM, Sheet: 240x260CM, P.case: 50x70CM 2 pcs

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.