SET ÇARÇAFËSH SPRING NATURE FLOR ORIENT

Zbritje

16.0019.90

Availability: Out stock

Me përmbajtje pambuku, shtoni freskinë shtratit tuaj. Dizajne të inspiruara nga natyra në stinën e pranveres, zgjedhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Butësia e pambukut dhe dizajni joshës e bën dhomën tuaj të gjumit magjike. Përjetoni qetësinë dhe rehatinë që ju duhet për të bërë gjumin më cilësor. Të përbëra nga materiali 100% Pambuk, ky set çarçafësh ju mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe Bakterieve.
Mik i lëkurës tuaj
Vetëajrosës
Të përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
100% pambuk
Antialergjik
Seti për 1 person përmban:
1 X Këllëf jorgani 160x200cm
1 X Çarçaf i dyshekut 160x240cm
1 X Këllëf jastëku 50x70cm
Seti për 2 persona përmban:
1 x këllëf jorgani 200x200cm
1 x çarçaf i dyshekut 240x260cm
2 x këllëf jastëku 50x70cm

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Përshkrimi

postavë, postav, Çarçaf, carcaf dysh, carcaf n<span style=”color: #ffffff;”>postav, Çarçaf dysh, qarqaf, qaraqf njesh carcaf per 2 persona, carcaf per 1 person, qarqafa, qarqaf</span>jesh carcaf per dy persona, carcaf per 1 person, qarqaqfa, postava

INFORMACION SHTESË

Dimensionet

SINGLE, DOUBLE

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.