SET ÇARÇAFËSH SPRING NATURE LARK SINGLE

Zbritje

49.00 16.00

Availability: Out stock

Me përmbajtje pambuku, shtoni freskinë shtratit tuaj. Dizajne të inspiruara nga natyra në stinën e pranveres, zgjedhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Butësia e pambukut dhe dizajni joshës e bën dhomën tuaj të gjumit magjike. Përjetoni qetësinë dhe rehatinë që ju duhet për të bërë gjumin më cilësor. Të përbëra nga materiali 100% Pambuk, ky set çarçafësh ju mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe Bakterieve.

  • Mik i lëkurës tuaj
  • Vetëajrosës
  • Të përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
  • 100% pambuk
  • Antialergjik

Seti për 1 person përmban:
1 x këllëf jorgani 160x200cm
1 x çarçaf i dyshekut 160x240cm
1 x këllëf jastëku 50x70cm

postav, Çarçaf dysh, qarqaf, qaraqf njesh carcaf per 2 persona, carcaf per 1 person, qarqafa, qarqaf

Out of stock

SKU: 3902049440700 Categories: , ,

Përshkrimi

postavë, postav, Çarçaf, carcaf dysh, carcaf njesh carcaf per dy persona, carcaf per 1 person, qarqaqfa, postava

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.