SET ÇARÇAFËSH SPRING NATURE PATTERN DOUBLE

Zbritje

19.90

Availability: In Stock

Me përmbajtje pambuku, shtoni freskinë shtratit tuaj. Dizajne të inspiruara nga natyra në stinën e pranveres, zgjedhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Butësia e pambukut dhe dizajni joshës e bën dhomën tuaj të gjumit magjike. Përjetoni qetësinë dhe rehatinë që ju duhet për të bërë gjumin më cilësor. Të përbëra nga materiali 100% Pambuk, ky set çarçafësh ju mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe Bakterieve.

  • Mik i lëkurës tuaj
  • Vetëajrosës
  • Të përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
  • 100% pambuk
  • Antialergjik

Seti për 2 persona përmban:
1 x këllëf jorgani 200x200cm
1 x çarçaf i dyshekut 240x260cm
2 x këllëf jastëku 50x70cm

postav, Çarçaf dysh, qarqaf, qaraqf njesh carcaf per 2 persona, carcaf per 1 person, qarqafa, qarqaf

20 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 3902049440618 Categories: ,

Përshkrimi

postavë, postav, Çarçaf, carcaf dysh, carcaf njesh carcaf per dy persona, carcaf per 1 person, qarqaqfa, postava

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.