SET ENËSH SERVUESE MARBLE 4 PCS

Zbritje

14.00 8.00

Availability: In Stock

Seti i enëve servuese është pjesë e linjës Marble dhe vjen në katër pjesë që përfshijnë tri enë të thella dhe një tabak që i mban të bashkuara në një vend. Përmes këtij seti ju mund të kombinoni servimin e disa llojeve të ushqimit në një vend. Tekstura elegante prej mermeri e hijeshon tejmase konturimin unik të secilës pjesë të këtij seti duke transmetuar imazhin e madhështisë dhe autenticitetit.

4 in stock

SKU: 5310233010338 Categories: ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.