SET ENËSH SERVUESE MARBLE 5 PCS

Zbritje

19.00 10.00

Availability: In Stock

Ky seti i enëve servuese është pjesë e linjës Marble dhe vjen në pesë pjesë që përfshijnë katër enë me thellësi të ndryshme dhe një tabak që i mban të bashkuara në një vend. Përmes këtij seti ju mund të kombinoni servimin e disa llojeve të grimtësirave në një vend. Tekstura elegante prej mermeri e hijeshon tejmase konturimin unik të secilës pjesë të këtij seti dhe me kombininimin e tabakut të përbërë nga druri i Bambusë, ky set transmeton imazhin e madhështisë dhe autenticitetit.

 

 

20 in stock

SKU: 5310233010291 Categories: ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.