SET FILXHANËSH ÇAJI GOLD GARDEN

Zbritje

24.00 12.00

Availability: In Stock

Filxhanët e çajit me dizajn tërheqës me pikturime lulesh të linjës Gold Garden.
☕️12 pjesë: 6x filxhanë dhe 6x pjatëza.

18 in stock

SKU: 5310233003910 Categories: ,

Përshkrimi

Set filxhanësh çaji Gold Garden, 12pcs

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.