SET FILXHANËSH KAFEJE VINTAGE FLORAL

Zbritje

34.00 10.00

Availability: In Stock

Filxhanët e kafesë Vintage Floral prezantojnë formën e veçantë të hijeshisë aristokrate me të cilën servimi i kafesë bëhet i paharrueshëm. Forma e rrumbullakosur e theksuar me vijën me shkëlqim, lejon aromën dhe shijen e kafesë të ekspozohen natyrshëm. Materiali i fortë i porcelanit të bardhë e bënë këtë set jetëgjatë dhe shumë të lehtë për t’u mirëmbajtur.

19 in stock

SKU: 3902049280313 Categories: ,

Përshkrimi

Seti përmban 12 pjesë: 6x filxhanë dhe 6x pjatëza.

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.