SET FILXHANËSH PËR ÇAJ SUMMER YARD 12PCS

Zbritje

24.00 9.90

Availability: In Stock

Set filxhanësh çaji prej porcelani me pikturime të konturuara me detaje speciale.
Seti është 200ml dhe ka 12 pjese:
6x filxhane,
6x pjatëza.

14 in stock

SKU: 3902049280382 Categories: , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.