SET FILXHANËSH PËR KAFE DIAMOND

Zbritje

20.00 7.00

Availability: Out stock

Set filxhanësh kafe prej porcelani me pikturime të konturuara me detaje speciale.
Seti është 90ml dhe ka 12 pjese:
6x filxhane,
6x pjatëza.

Out of stock

SKU: 3902049280436 Categories: , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.