SET FILXHANËSH PËR KAFE GREEN DAISY

Zbritje

20.00 7.00

Availability: In Stock

Set filxhanësh kafeje prej porcelani me pikturime të konturuara me detaje speciale.
Seti është 90ml dhe ka 12 pjese:
6x filxhane,
6x pjatëza.

11 in stock

SKU: 5310233003866 Categories: , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.