SET FILXHANËSH PËR KAFE LAVAND

Zbritje

16.00 7.00

Availability: In Stock

Set filxhanësh kafeje prej porcelani me pikturime të konturuara me detaje speciale.
Seti është 90ml dhe ka 12 pjese:
6x filxhane,
6x pjatëza.

4 in stock

SKU: 5310233003873 Categories: , ,

Përshkrimi

Set filxhanësh për kafe Lavand, 12pcs

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.