SET KARRIGASH DHE TAVOLINE 7 PCS

Zbritje

184.00

Availability: In Stock

Pako e piknikut në zbritje, vjen me 6 karrige dhe një tavolinë drejtkëndore, duke krijuar kështu ambientin e përkryer për drekim apo kafe mes shoqërisë dhe familjes!

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

kopshti caderkopshti cadrapiknikuÇadrakopshti

INFORMACION SHTESË

Zgjedh ngjyren

ZEZË, BEZH

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.