SET KOPSHTI 5PCS

Zbritje

1,100.00

Availability: Out stock

SET KOPSHTI 5 pjesë
Dimensionet:
Sofa njëshe: 76x73x65cm
Sofa treshe: 171x73x65cm
Tavolina e vogël: 44x44x37cm
Tavolina e madhe: 62x62X42cm
Materiali: Dru, Plastikë, Ratan dhe Alumin

Out of stock

SKU: 3907489120489 Categories: ,

Përshkrimi

kopshti setkopshti setkopshti sete per kopshtin oborrin

INFORMACION SHTESË

Zgjedh ngjyren

Zezë, Bezh, Hiri

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.