SET KRYPORESH NEW LIFE

Zbritje

6.00 2.00

Availability: In Stock

Seti për krypore është pjesë e koleksionit New Life. Vjen në dy pjesë që janë të përshtatshme për mbajtjen e erëzave. Meqë janë të dizajnuara me një elegancë dhe në stil modern, përshtaten lehtësisht me secilin koleksion të enëve.

7 in stock

SKU: 5310233010512 Categories: ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.