SET MBAJTËSE PËR KRIPË/PIPER DHE SALCË BAMBUCO

Zbritje

14.00 8.00

Availability: In Stock

SET MBAJTËSE PËR KRIPË/PIPER DHE SALCË BAMBUCO

10 in stock

SKU: 5310233001077 Kategoritë: ,

Përshkrimi

SET MBAJTËSE PËR KRIPË/PIPER DHE SALCË BAMBUCO

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistrua që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.