SET MBULESA SHTRATI VELVET TOUCH STONE

Zbritje

24.0032.00

Availability: In Stock

SET MBULESA SHTRATI VELVET TOUCH STONE SINGLE DHE DOUBLE
Dimensionet:
 Mbulesa 220x240cm
 2x kallëf jastëku 50x70cm

Clear
SKU: N/A Categories: , ,

INFORMACION SHTESË

DIMENSIONET

SINGLE, DOUBLE

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.