SET MBULESE DIVANI VELVET TOUCH 8PCS

Zbritje

79.00 36.00

Availability: In Stock

Seti i mbulesës së divanit ndryshon imazhin e dhomës së ndenjës suaj në një stil modern dhe autentik.
Të qepura me kujdes, në material me teksturë kadifeje dhe në ngjyra artistike, ky set vijnë në disa dimensione.
Modelin e gjeni në këto 5 ngjyra: Capuccino, Cream, Dark Gray, Gray dhe Stone.
Seti përmabnë:
1x Mbulesë divani 70x70CM
2x  Mbulesa divani 70x200CM
5x Këllëf jastëku 45x45CM

Clear

INFORMACION SHTESË

NGJYRA

CAPUCCINO, CREAM, DARK GRAY, GRAY, STONE

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.