Set mbulesë shtrati Velvet Touch Beige double

Zbritje

42.00

Availability: In Stock

Set mbulesë shtrati Velvet Touch Beige double
Dimensionet:
Mbulesa 220x240cm
2x kallëf jastëku 50x70cm

20 stok

SKU: 3902049440922 Kategori: ,

Përshkrim

mbulesa shtrati postava mbules mbulese

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.