Set mbulesë shtrati Velvet Touch Pumpkin double

Zbritje

29.0042.00

Availability: In Stock

Set mbulesë shtrati Velvet Touch Pumpkin double për një person dhe për dy persona
Dimesionet për një person
 Mbulesa 160x220cm
• Këllëfi i jastëkut: 50x70cm
Dimesionet për dy persona
 Mbulesa 220x240cm
 2x kallëf jastëku 50x70cm

Clear
SKU: N/A Kategori: ,

Përshkrim

mbulesa shtrati postava mbules mbulese

Informacion shtesë

Dimensionet

SINGLE, DOUBLE

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.