Set mbulesë shtrati Velvet Touch Purple

Zbritje

42.00

Availability: In Stock

Set mbulesë shtrati Velvet Touch Purple double
Dimensionet:
 Mbulesa 220x240cm
 2x kallëf jastëku 50x70cm

13 stok

SKU: 3902049440915 Kategori: ,

Përshkrim

mbulesa shtrati postava mbules mbulese

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.