SET PJATASH BLUE LEAF

Zbritje

85.00 32.00

Availability: In Stock

Set pjatash Comodita 31 copë – me ngjyra të ndritshme, duke sjellur një stil ndryshe në kuzhinën tuaj. Me dizajne lulesh që hijeshojnë tryezën e ngrënies. Të përkryera për përdorim të përditshëm, por edhe për rastet tuaja të veçanta me miq dhe familjarë.
Seti 31-pjesësh përmban:
6 x pjata për ushqim
6 x pjata për desert
6 x pjata të supës
1 x enë për sallatë
6 x filxhanë 200ml
6 x pjatëza
Instruksionet:
Që të ruhet jetëgjatësia e pamjes së pjatave, nuk rekomandohet që pijatat të pastrohen në enëlarëse.

5 in stock

SKU: 5310233001404 Categories: , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.