SET PJATASH COMODITA- CASSAMIA 31PCS

Zbritje

95.00 34.00

Availability: In Stock

10 in stock

SKU: 5310233007871 Kategoritë: ,

PĂ«rshkrimi

Set pjatash Comodita Cassamia, 31pcs.
Seti përmban:

🗸 6 pjata të thella
🗸 6 pjata për ushqim
🗸 6 pjata për desert
🗸 6 filgjanë
🗸 6 pjatëza për filgjanë
🗸 1 pjatë të thellë për sallatë.
Seti Cassamia kompleton tryezën tuaj me të gjitha pjesët që ju duhen për servimin e ushqimit gjatë përditshmërisë. Do të jetë tejet i dobishëm edhe gjatë rasteve tuaja të veçanta, kur në shtëpinë ose apartamentin tuaj pritni mysafirë.

Të dizajnuara bukur dhe thjeshtë, pjatat Cassamia do t’i japin edhe më shumë shije ushqimit të përgatitur nga ju me shumë dashuri.

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistrua që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.