SET PJATASH COMODITA CRÈME GARDEN

Zbritje

85.00 27.00

Availability: In Stock

Seti i pjatave Comodita CRÈME GARDEN janë të konturuara në formë të rrumbullakët, me sipërfaqe të hijeshuar nga simetria e ngjyrave dhe preciziteti i thellësisë dhe sheshtësisë së duhur. Kanë materialin cilësor të porcelanit dhe dizajn të frymëzuar nga ngjyrat që prezantojnë gjelbërimin, jetën dhe gjallërinë frymëzuese.
Seti ka 31 pjesë:
6x Pjata për ushqim
6x Pjata të supës
6x Pjata të desertit
6x Filxhanë
6x Pjatëza të filxhanëve
1x Pjatë të thellë sallate

9 in stock

SKU: 3907489170712 Categories: , , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.