SET PJATASH COMODITA GOLD FLING

Zbritje

85.00 36.00

Availability: Out stock

Koleksioni i ri i seteve të pjatave në linjën Comodita Kitchen reflektohet nga bardhësia e porcelanit dhe detajet e konturuara me kujdes në modele elegante që i rezistojnë viteve. Gold Fling përcjellin stilin minimalist çka përkrah thjeshtësinë dhe elegancën të dizajnuar në formë fine. Simetria mes vijave të arta në elementet e këtij seti është prezantimi i estetikës në pjatë. Seti Gold Fling është i përshtatshëm për drekimet e përdishtme apo rastet festive gjatë darkimeve mes miqësh.
Seti përmban 31 pjesë:
6x pjata për ushqim,
6x pjata për desert,
6x pjata të supës,
1x enë për sallatë,
6x filxhanë,
6x pjatëza.
Instruksionet:
Që të ruhet jetëgjatësia e pamjes së pjatave, nuk rekomandohet që pijatat të pastrohen në enëlarëse.

Out of stock

SKU: 3902049440984 Categories: , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.