SET PJATASH COMODITA MARBLE

Zbritje

85.00 32.00

Availability: In Stock

Koleksioni i ri i seteve të pjatave në linjën Comodita Kitchen reflektohet nga bardhësia e porcelanit dhe detajet e konturuara me kujdes në modele elegante që i rezistojnë viteve. Pjatat Marble janë të dizajnuara me thjeshtësinë dhe elegancën në mendje. Pjesë esenciale të kuzhinës që kthehen në elemente dekorative elegante.
Seti Marble është i përshtatshëm për drekimet e përdishtme apo rastet festive gjatë darkimeve mes miqsh.
Seti përmban 31 pjesë:
6x pjata për ushqim,
6x pjata për desert,
6x pjata të supës,
1x enë për sallatë,
6x filxhanë,
6x pjatëza.
Instruksionet:
Që të ruhet jetëgjatësia e pamjes së pjatave, nuk rekomandohet që pijatat të pastrohen në enëlarëse.

12 in stock

SKU: 3902049440991 Categories: , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.