SET PJATASH COMODITA MATURE

Zbritje

85.00 25.00

Availability: In Stock

Seti i pjatave Comodita Mature njihet për ngjyrimin e ngrohtë, që i jep fokus të veqantë ushqimit kur servohet. Pikturimet e luleve në pjesët e setit, sjellin natyrshëm vijat verore, çka i bënë të përshtatshme për drekimet e përditshme apo rastet e veqanta. Seti e pjatave Comodita Mature është i punuar nga porcelani i bardhë cilësor dhe ka 31 pjesë:
6x Pjata për Ushqim
6x Pjata të Supës
6x Pjata të Desertit
6x Filxhanë
6x Pjatëza të Filxhanëve
1x Pjatë të Thellë Sallate

10 in stock

SKU: 3907489170682 Categories: , , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.