SET PJATASH COMODITA NEW LIFE

Zbritje

95.00 33.00

Availability: In Stock

Seti i pjatave New Life prezantojnë imazhin magjepsës me pikturimet artistike në ngjyrat pastele. Veqantia e këtyre pjatave dallohet edhe tek formësimi i rrumbullakët që vjen i theksuar me vija të arta. Ky set është i ndërtuar nga materiali i porcelanit cilësor dhe është i përshtatshëm për 6 persona.
Seti mban 31 pjesë:
6x Pjata Për Ushqim
6x Pjata Të Supës
6x Pjata Të Desertit
6x Filxhanë
6x Pjatëza Të Filxhanëve
1x Pjatë Të Thellë Sallate

5 in stock

SKU: 3907489170668 Categories: , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.