SET PJATASH COMODITA NOELA

Zbritje

85.00 34.00

Availability: Out stock

Set pjatash Comodita 30 copë – me ngjyra të ndritshme, duke sjellur një stil ndryshe në kuzhinën tuaj.
Me dizajne lulesh, zbukurojnë tryezën e ngrënies.
Të përkryera për përdorim të përditshëm, por edhe për rastet tuaja të veçanta me miq dhe familjarë.
Përbërja me detaje prej Gold dhe Silver, shton veçantinë e pjatave.
Seti 30-pjesësh përmban:
6 x pjata për ushqim
6 x pjata për desert
6 x pjata të supës
6 x filxhanë 200ml
6 x pjatëza
Instruksionet:
Që të ruhet jetëgjatësia e pamjes së pjatave, nuk rekomandohet që pijatat të pastrohen në enëlarëse.

Out of stock

SKU: 5310233007864 Categories: ,