SET PJATASH COMODITA RED FRAME

Zbritje

85.00 26.00

Availability: In Stock

Vijat e kuqe që formësojnë lulet më të bukura në sipërfaqen e bardhë plotë me shkëlqim, finalizojnë pjatat me dizajn plot stil të setit RED FRAME.
Ky set është i punuar nga porcelani i bardhë cilësor dhe ka 31 pjesë:
6x Pjata për Ushqim
6x Pjata të Supës
6x Pjata të Desertit
6x Filxhanë
6x Pjatëza të Filxhanëve
1x Pjatë të thellë sallate

18 in stock

SKU: 3907489170699 Categories: , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.