SET PJATASH COMODITA SILVER FLING

Zbritje

85.00 36.00

Availability: In Stock

Koleksioni i ri i seteve të pjatave në linjën Comodita Kitchen reflektohet nga bardhësia e porcelanit dhe detajet e konturuara me kujdes në modele elegante që i rezistojnë viteve. Silver Fling kanë dizajnin e veçantë të vijave të argjenda, ku secili gravirim lë hapësirë për të ofruar pamjen totale të madhështisë. Shkëlqimi i këtyre pjatave ndihmon në servirimin unik të ushqimeve nga kuzhinat e ndryshme. Ndërsa materiali i lëmuar, e bën këtë set të lehtë për mirëmbajtje.
Seti përmban 31 pjesë:
6x pjata për ushqim,
 6x pjata për desert,
6x pjata të supës,
1x enë për sallatë,
6x filxhanë,
6x pjatëza.
Instruksionet:
Që të ruhet jetëgjatësia e pamjes së pjatave, nuk rekomandohet që pijatat të pastrohen në enëlarëse.

8 in stock

SKU: 3902049440977 Categories: , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.