SET PJATASH GURI – 30PCS MINT

Zbritje

79.00 30.00

Availability: Out stock

Comodita Home prezaton setet e pjatave nga materiali i gurit.

Pjata me fortësi optimale, të disponueshme në dy ngjyra:

Mentë dhe bezhë

Out of stock

SKU: 5310233006867 Categories: ,

Përshkrimi

Seti 30 pjesësh përmban:

  • 6 x pjata të supës
  • 6 x pjata për servimin e ushqimit
  • 6 x pjata për desert
  • 6 x filxhanë
  • 6 x pjatëza për filxhanë.

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.