SET PJATASH SILVER LINE

Zbritje

85.00 38.00

Availability: In Stock

Set pjatash Comodita Silver Line 31 pcs.
Servoni ushqimet tuaja të preferuara në pjata me dizajn modern dhe teksturë elegante. Kombinimi i pastërtisë së ngjyrës së bardhë me freskinë e ngjyrës së hirtë freskon dhe balancon pamjen e tryezës tuaj.
Seti përmban:
6 x pjata për ushqim
6 x pjata për desert
6 x pjata të supës
1 x enë për sallatë
6 x filxhanë 200ml
6 x pjatëza për filxhanë
Instruksionet:
Që të ruhet jetëgjatësia e pamjes së pjatave, nuk rekomandohet që pijatat të pastrohen në enëlarëse.

7 in stock

SKU: 5310233001435 Categories: , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.