SET QARQAFËSH MILO RF SINGLE 100% COTTON

Zbritje

34.0039.00

Availability: In Stock

Me përmbajtje pambuku, shtoni freskinë shtratit tuaj. Dizajne të inspiruara nga natyra në stinën e pranveres, zgjedhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Butësia e pambukut dhe dizajni joshës e bën dhomën tuaj të gjumit magjike. Përjetoni qetësinë dhe rehatinë që ju duhet për të bërë gjumin më cilësor. Të përbëra nga materiali 100% Pambuk, ky set çarçafësh ju mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe Bakterieve.
Mik i lëkurës tuaj
Vetëajrosës
Të përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
100% pambuk
Antialergjik
SET QARQAFËSH MILO RF SINGLE 100% COTTON
Këllëfë Jorgani: 160x200CM
Çarçafi: 160x240CM
Këllëfë Jastëku : 50x70x1 copë
SET QARQAFËSH MILO RF DOUBLE 100% COTTON
Këllëfë Jorgani: 200x200CM
Çarçaf: 240x260CM
Këllëf Jastëku: 50x70x2 copë

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

postavë, postav, Çarçaf, carcaf dysh, carcaf njesh carcaf per dy persona, carcaf per 1 person, qarqaqfa, postava

INFORMACION SHTESË

OPSIONET

SINGLE Duvet: 160x200CM, Sheet: 160x240CM, P.case: 50x70CM 1 pcs, DOUBLE Duvet: 200x200CM, Sheet: 240x260CM, P.case: 50x70CM 2 pcs

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.