SET TABAK SHËRBIMI BAMBUCO 3PCS

Zbritje

14.00 8.00

Availability: In Stock

Tabak shërbimi 3pcs. nga linja BambuCo.
Aksesorë kuzhine me pjesë nga materiali eko-miqësor bambu dhe porcelani i kualitetit të lartë.
Një alternativë natyrale në kombinim me elegancën.
Materiali natyral i bamboo është material jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe alternativë shumë më e shëndetshme se plastika. Është më e fortë dhe më rezistente se druri, sidhe miqësore me mjedisin. Bamboo nuk humbet cilësinë e tij nga enët, ushqimet, sapunet apo uji dhe ruan materialin e saj për vite.

6 in stock

SKU: 5310233006355 Categories: , ,

Përshkrimi

Set tabak shërbimi Bambuco, 3pcs, dimensionet 30x27x4.5CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.